SEO – skuteczna strategia dotarcia do klienta.

W dzisiejszych czasach trudno zaistnieć firmie nawet lokalnej bez prezentacji swojej oferty w Internecie. Około 60% decyzji w sprawie zakupów klienci dokonują właśnie w Internecie. Głównym miejscem poszukiwania towarów i usług poprzez Internet odbywa się za pomocą wyszukiwarki Google. Mimo dużej ilości reklam w wyszukiwarkach nadal ponad 85% użytkowników wybiera naturalne wyniki wyszukiwania, a nie reklamy. Jednak o sukcesie w wyszukiwarkach decyduje miejsce, czyli zaistnienie, jak najwyżej w rankingu na interesującą frazę. Większość możliwego dochodu spływa na firmy, które znajdują się na pierwszej stronie wyszukiwarki w tzw. TOP10, ale prawdziwi zwycięzcy w SEO to firmy znajdujące się w TOP3. To one pozyskują większość ruchu, a za tym i większość sprzedanych towarów i usług.

Bez profesjonalnego wsparcia usług SEO trudno osiągnąć sukces trafiając do TOP10. Warto wiedzieć, że nie tylko zdobycie dobrego miejsca jest tak trudne, ale również nie mniej trudności bez wsparcia profesjonalistów jest jego utrzymanie. Osiągnięta pozycja nie jest na stałe, trzeba ciągle o nią dbać i walczyć.

Nasza firma jest w stanie pomóc Państwu w dotarcia do potencjalnych klientów Waszej firmy. Proponujemy pełny zakres usług SEO, aby Wasza strona była widoczna na rynku docelowym w satysfakcjonującym miejscu. Nasze metody pozycjonowania są długim, pracochłonnym procesem, który stopniowo wzmacnia pozycję w wyszukiwarce w  Waszej branży. Wyszukiwarki to w tej chwili wyspecjalizowane narzędzia oparte o sztuczną inteligencję, które trudno oszukać i potrafią coraz trafniej zadecydować, jaka strona powinna znaleźć się wyżej, a jaka niżej. Nasze doświadczenie pokazuje, że SEO należy postrzegać jako długoterminowy projekt strategiczny, gdzie rozważnymi krokami dążymy do celu jakim jest TOP10, a następnie TOP3.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Optymalizacji stron i usług pozycjonowania.